Menu podstawowe
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub Esc, by zamknąć

Jako kraj Australia jest zaliczany do jednego z bardziej rozwiniętych krajów na całej kuli ziemskiej, a jego wielokulturowość jest doceniana i niejednokrotnie podkreślana przez wiele osób, które odwiedzają ten piękny kraj.

Z czym nam się kojarzy? Z kangurami, Sydney, misiem koala, eukaliptusem, dingo, rafami koralowymi, różnorodnością gatunkową ryb, rozgwiazd.. i pustyniami. Jeżeli marzysz o zwiedzaniu tego kraju, zapraszamy do wybrania ofert na ten kierunek.

Przyciąga turystów z całego świata, nie tylko najnowocześniejszymi architektonicznie, wzniesionymi nowoczesnymi konstrukcjami, wznoszącymi się aż nad panoramą największych miast na terytorium Australii.

Będąc na wakacjach w Australii warto odwiedzić dwa najpopularniejsze i najludniejsze miasta w kraju, mowa o Sydney i Melbourne.
sydney-opera-house-3381786_1280

W obszarze Australii można by zmieścić większość państw europejskich. Na szerokość ma ponad cztery tysiące kilometrów, a to tyle co odległość z Moskwy do Londynu.

twelve-apostles-587818_1280

Australia ma ponad 10 tysięcy plaż…

Australia to jedyny kontynent na świecie, gdzie nie ma aktywnego wulkanu. W Australii żyje na wolności 750 000 dzikich wielbłądów. To największa populacja dzikich wielbłądów na świecie.

Australia na mapie

Wyjślij zapytanie o wyjazd do Australii