Menu podstawowe
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub Esc, by zamknąć

„Każdą podróż, nawet  najdalszą - rozpoczyna się zawsze od pierwszego kroku”

- Lao Tzu

dyta

miłośniczka gór, posiada wieloletnie doświadczenie w turystyce.
Po ukończeniu kursu beskidzkiego przewodnika górskiego oraz pilota wycieczek pogłębiła w sobie pasję podróżowania i poznawania ludzi.
Pełna radości i optymizmu, służy dziś swoją wiedzą i pomocą  każdemu, kto chce dobrze wypocząć,
a może przy okazji przeżyć przygodę życia?
W podróżach z pasją ktoś chce tylko coś zwiedzić, a nagle odkrywa nowe fascynacje i przyjaźnie.
Grunge-mask2
K-01

rzysztof

z wykształcenia ekonomista, uczęszczał do szkoły muzycznej, o kierunku gry na klarnecie.
Jednak swoje powołanie widzi dziś w  tworzeniu podróży, nawet dla najbardziej wymagających klientów.
Pasjonat fotografii krajobrazowej oraz makrofotografii, wielki miłośnik życia.
Ciekawi go świat i ludzie: ich kultura, piękno,
tradycje i wartości.
Pełen optymizmu i poczucia humoru każdego dnia.
Wspólnie podróżujemy od kilku lat po świecie.
Swoją przygodę podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi zamieniliśmy na otwarcie biura podróży, łącząc w nim to, co uwielbiamy, z zadowoleniem klienta. Kontynuujemy wspólne wędrówki górskie, uczestnicząc w wyjazdach jako członkowie Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oraz niezrzeszonego Klubu Turystów Optymistów. 
Jeżeli wspólna pasja i zamiłowanie łączą ludzi, to tworząc swoją firmę, łatwiej jest dążyć do realizacji swoich marzeń i pragnień. Bo żyjąc i pracując z pasją odkrywamy, że pasja tworzy nas lepszymi i ciekawszymi.

Tak powstało

Biuro Podróży EK Travel.

EK TRAVEL - LOGO WEKTOR-01

„Tworzymy podróże z pasją”

Specjalizujemy się w sprzedaży wycieczek, wczasów pielgrzymek i pobytów rodzinnych w najpiękniejszych zakątkach Europy oraz w organizowaniu wyjazdów do USA, Libanu, Meksyku i na Kubę, które zainteresują turystów poszukujących niesamowitych wrażeń.

Na zlecenie naszych klientów stworzymy oferty, które będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zajmujemy się organizacją:

  • pobytów wakacyjnych w okresie letnim i zimowym,
  • wycieczek szkolnych i firmowych,
  • zimowisk,
  • wycieczek objazdowych autokarowych,
  • lotniczych wyjazdów weekendowych,
  • pielgrzymek autokarowych i lotniczych
  • a także uzyskaniem odszkodowań na wskutek odwołanych lub opóźnionych rejsów samolotowych

Prowadzimy sprzedaż:

  • Biletów lotniczych
  • Biletów autokarowych
  • Miejsc parkingowych przy lotniskach

 

Podczas naszych, wycieczek każdy znajdzie dla siebie to,
co najlepsze podczas podróży, zwiedzając najdalsze zakątki świata, poznając kulturę innych krajów, wypoczywając,  czy też spędzając czas na wspólnej modlitwie podczas pielgrzymek.

Celem naszego biura jest organizacja jak najlepszego wypoczynku dla turystów. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi touroperatorami. Nasze częste wyjazdy zagraniczne pozwalają nam na profesjonalna poradę dotyczącą wyboru miejsca wypoczynku.

Biuro EK Travel posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystycznych nr 1355, Gwarancję Ubezpieczeniową AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. 

Świadczymy wysokiej jakości usługi, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku naszych klientów. Służymy radą i pomocą.

Kliknij, aby powiększyć

Zaplanuj z nami

swoją podróż!

Serdecznie zapraszamy do
zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza Kadra:

Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług,
dlatego też współpracujemy tylko z wykwalifikowanym personelem.

Jacek
Pajor

Jest pilotem pielgrzymkowym od 1994 r czyli 27 lat. Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym i pracuję na SOR w szpitalu w Nowym Targu. Od ostatnich 6 lat specjalizuje się w  pielgrzymkach po Libanie, a szczególnie w duchowości św. libańskich

Danuta
Legierska

Absolwentka filologi polskiej, miłośniczka literatury i sztuki,  pasjonatka podróży. 

Licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik beskidzki. Jako pilot jeździ od 2011 roku z grupami na różnych kierunkach w kraju i za granicą. Najchętniej pilotuje wycieczki do Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoch, Czech i Słowacji. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi.

Jej pasją są podróże, górskie wycieczki, sztuka  i fotografia. Jest osobą zdyscyplinowaną, sumienną, odpowiedzialną i życzliwą.

Dominika
Friedrich

Mieszka od ponad 25 lat w południowych Włoszech, w Kalabrii, w Lamezia Terme.

Z zawodu inżynier (pracuje w zawodzie), z zamiłowania gotuje. Dla wytchnienia pływa na Wyspy Liparyjskie i wchodzi na Etnę, a w wolnym czasie pisze – jest autorką dwóch fan page poświęconych turystyce enogastronomicznej i wszystkiemu, co jest z tym związane. Prowadzi Warsztaty Kulinarne zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Jej pasją jest enogastronomia i Mezzogiorno, doskonałe miejsce, aby tę pasję rozwijać. Tak więc wszelkiego rodzaju degustacje, to jej ulubiona forma spędzania wolnego czasu.

Aleksander
Bańka

dr hab. filozofii, politolog, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej – od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej, w tym również życiu i duchowości św. Szarbela. 

Współpracownik Radia eM i Gościa Niedzielnego. Zawodowo pracuje w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Prywatnie mąż i ojciec.

Asia2

Joanna
Środa

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Świętokrzyskiej kierunek praca socjalna, jak również szkołę policealną ZJEWM w Krakowie kierunek protetyka słuchu. 

Przygodę z turystyką rozpoczęła kilkanaście lat temu prowadząc pensjonaty m.in. w Jastrzębiej Górze, Karwii, Wiśle czy Zakopanem. Doświadczenie w biurze podróży zdobyła pracując kilka lat w biurach turystycznych,  w Tychach.

 Obecnie wychowuje 3 letniego synka, który absorbuje większość jej czasu, ale także pracuje w branży odszkodowawczej. Lubi pracę z ludźmi, jest osoba komunikatywną, życzliwą i otwartą na nowe ciekawe wyzwania.

Michał
Topalovic

Urodził się w Czarnogórze, która jest jego umiłowanym miejscem. Skończył kurs pilota wycieczek, oprowadza grupy po terenie Czarnogóry i Bośni.  Prowadzi camping Tara Top nad rzeką Tarą, która oddziela Czarnogórę od Bośni i Hercegowiny. Oferuje na terenie swojego campingu wyśmienitą bałkańską kuchnię, która zachwyci najbardziej wybrednych smakoszy. 

Posługuje się doskonale językiem polskim, a ponadto chorwackim i serbskim. Wielki miłośnik gór, organizuje raftingi rzeką Tarą, na które serdecznie zaprasza.