Menu podstawowe
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub Esc, by zamknąć

KREDYTY FRANKOWE

Masz kredyt we frankach szwajcarskich? Sprawdź, czy możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconych rat.
Zweryfikujemy Twoje roszczenia.
Swiss-federal-budget_©-Marekusz-_-Dreamstime.com_

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasi eksperci z Departamentu Spraw Bankowych poddadzą szczegółowej weryfikacji dokumentację związaną z Twoją umową o kredyt hipoteczny.

Jeśli spełnione zostały określone przesłanki przedstawiamy możliwości dochodzenia roszczeń, a przede wszystkim nadpłaconych rat wynikających z zastosowania przez bank niezgodnych z prawem zapisów umownych.

Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, dlatego niezbędne jest dostarczenie przez danego kredytobiorcę kompletu dokumentów związanych z umową o kredyt hipoteczny.

Sprawdź, jakich sum

możesz dochodzić!

Kwestionariusz zgłoszeniowy

Wypełnij dane zapytania poniżej, a my skontaktujemy się z tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu, obsługi, udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest EK TRAVEL ul. Łabędzia 65/10, 43-100 Tychy NIP: 646 249 22 59.