Menu podstawowe
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub Esc, by zamknąć

WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Jeżeli w wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała, chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania – zgłoś swoją sprawę do bezpłatnej analizy.

Zostałem ranny w wypadku…

Jeżeli w wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała, chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania – zgłoś swoją sprawę do bezpłatnej analizy.

Mój bliski ucierpiał w wypadku…

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek, Twój bliski jest w ciężkim stanie. Wiemy jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Dlaczego akurat Ty możesz starać się o zadośćuczynienie?

  • jeżeli w wyniku wypadku doszło do diametralnej zmiany Twojego dotychczasowego życia rodzinnego, osobistego, społecznego i zawodowego
  • a uszczerbek, jakiego doznała najbliższa Ci osoba jest na tyle ciężki i nieodwracalny, że w konsekwencji powoduje on niemożność nawiązania prawidłowej relacji – stan jej zdrowia wyklucza lub ogranicza utrzymanie z nią kontaktu słownego, a Ty i Twoi najbliżsi nie możecie liczyć na odwzajemnienie z jej strony uczuć należy Ci się rekompensata poniesionej przez Ciebie krzywdy.

Dotyczy to również sytuacji, w której Twój bliski znajduje się w specjalnym ośrodku lub zakładzie opiekuńczym.

Cel zadośćuczynienia – co możesz zyskać?

Celem zadośćuczynienia jest wynagrodzenie Twojej krzywdy spowodowanej naruszeniem prawa do niezakłóconego życia rodzinnego w postaci pozbawienia możliwości nawiązania normalnej i prawidłowej relacji rodzinnej z osobą poszkodowaną.

Sprawdź czy należy Ci się

wyższe odszkodowanie.

Kwestionariusz zgłoszeniowy

Wypełnij dane zapytania poniżej, a my skontaktujemysię z tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu, obsługi, udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest EK TRAVEL ul. Łabędzia 65/10, 43-100 Tychy NIP: 646 249 22 59.