O nas

dyta

Miłośniczka gór, posiada wieloletnie doświadczenie w turystyce.
Po ukończeniu kursu beskidzkiego przewodnika górskiego oraz pilota wycieczek pogłębiła w sobie pasję podróżowania i poznawania ludzi.

Pełna radości i optymizmu, służy dziś swoją wiedzą i pomocą każdemu, kto chce dobrze wypocząć, a może przy okazji przeżyć przygodę życia?

W podróżach z pasją ktoś chce tylko coś zwiedzić, a nagle odkrywa nowe fascynacje i przyjaźnie.

rzysztoł

z wykształcenia ekonomista, uczęszczał do szkoły muzycznej, o kierunku gry na klarnecie.

Jednak swoje powołanie widzi dziś w tworzeniu podróży, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Pasjonat fotografii krajobrazowej oraz makrofotografii, wielki miłośnik życia.

Ciekawi go świat i ludzie: ich kultura, piękno,
tradycje i wartości.

Pełen optymizmu i poczucia humoru każdego dnia.

Wspólnie podróżujemy od kilku lat po świecie.

Swoją przygodę podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi zamieniliśmy na otwarcie biura podróży, łącząc w nim to, co uwielbiamy, z zadowoleniem klienta. Kontynuujemy wspólne wędrówki górskie, uczestnicząc w wyjazdach jako członkowie Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oraz niezrzeszonego Klubu Turystów Optymistów.

Jeżeli wspólna pasja i zamiłowanie łączą ludzi, to tworząc swoją firmę, łatwiej jest dążyć do realizacji swoich marzeń i pragnień. Bo żyjąc i pracując z pasją odkrywamy, że pasja tworzy nas lepszymi i ciekawszymi.

Tak powstało
Biuro Podróży EK Travel.
„Tworzymy podróże z pasją”
Zajmujemy się organizacją:
Podczas naszych, wycieczek każdy znajdzie dla siebie to, co najlepsze podczas podróży, zwiedzając najdalsze zakątki świata, poznając kulturę innych krajów, wypoczywając, czy też spędzając czas na wspólnej modlitwie podczas pielgrzymek.
Certyfikat

Celem naszego biura jest organizacja jak najlepszego wypoczynku dla turystów. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi touroperatorami. Nasze częste wyjazdy zagraniczne pozwalają nam na profesjonalna poradę dotyczącą wyboru miejsca wypoczynku.

Biuro EK Travel posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystycznych nr 1355, Gwarancję Ubezpieczeniową Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

Świadczymy wysokiej jakości usługi, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku naszych klientów. Służymy radą i pomocą.

Nasza Kadra:

Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego też współpracujemy tylko z wykwalifikowanym personelem.

Katarzyna Bańska

“Zawsze interesowało mnie co jest za horyzontem…” Z turystyką związana jestem od zawsze. Jestem przewodnikiem terenowym po województwie świętokrzyskim, a w Górach Świętokrzyskich organizują jedyną w swoim rodzaju atrakcję – Słowiańkie Bajduły – magiczny spacer z pochodniami. Jako pilot wycieczek zabieram turystów na wycieczki po Polsce i za granicę. Szczególnie bliskie mojemu sercu są wyprawy po Bałkanach, Bliskim Wschodzie: szczególnie po Izraelu i Palestynie. Oprowadzam turystów po najważniejszych miejscach w Ziemi Świętej. Zawsze jest to dla mnie niesamowite przeżycie. Drugim moim miejscem na Ziemi jest Afryka, a dokładnie Tanzania i Zanzibar. Chętnie zabieram turystów do egzotycznego raju lub na safari. Zapraszam na wspólne wyjazdy.

ek travel, wycieczki, pielgrzymki, medjugorie, liban, ziemia święta, azerbejdżan, cypr, portugalia, fatima, bali, meksyk

Danuta Legierska

Absolwentka filologi polskiej, miłośniczka literatury i sztuki, pasjonatka podróży. Licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik beskidzki. Jako pilot jeździ od 2011 roku z grupami na różnych kierunkach w kraju i za granicą. Najchętniej pilotuje wycieczki do Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoch, Czech i Słowacji. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi. Jej pasją są podróże, górskie wycieczki, sztuka i fotografia. Jest osobą zdyscyplinowaną, sumienną, odpowiedzialną i życzliwą.

Ewa Mazur

Absolwentka kierunków agroturystyka oraz ochrona środowiska. Licencjonowany pilot wycieczek od 2010 roku. Pilotuje wycieczki w każdy zakątek naszego pięknego kraju ale to Włochy skradły jej serce – uwielbia kulturę włoską, jej mieszkańców i z wielką przyjemnością przybliża turystom wszelkie niuanse tego kraju. Poza tym jeździ z grupami również do Czech, Niemiec, Węgier, Francji jak i Hiszpanii. Włada biegle językiem angielskim i stale podnosi swój poziom znajomości języka włoskiego. W wolnym czasie jeździ na rowerowe wycieczki oraz pływa na basenie. Jej największą pasją są jednak podróże – uwielbia poznawać nowe kierunki i odwiedzać miejsca, w których nigdy wcześniej nie była.

Aleksander Bańka

dr hab. filozofii, politolog, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej – od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej, w tym również życiu i duchowości św. Szarbela. Współpracownik Radia eM i Gościa Niedzielnego. Zawodowo pracuje w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Prywatnie mąż i ojciec.

Katarzyna Brzezińska

Pełna energii, dobrego humoru i chęci do działania. Została pilotem wycieczek i pielgrzymek, by jak najczęściej wracać na swoje ukochane Bałkany. Uwielbia kawę i spotkania z ludźmi. Zawsze stara się dostrzegać pozytywne strony każdej sytuacji. Najwięcej radości daje jej uśmiech i zadowolenie uczestników wypraw, które pilotuje. Z otwartością, empatią i zaangażowaniem rozwiązuje problemy turystów. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Lubi odkrywać piękno świata, poznawać nowe kraje, ich tradycje i kulturę. Kocha swoją pracę, jest za nią wdzięczna i ceni każdego, kto decyduje się wybrać w drogę bo jak często powtarza…”nie byłoby mnie gdyby nie decyzja tych, którzy wsiadają do autokaru czy samolotu”.

Anna Wiśniewska

Do Portugalii trafiłam kilka lat temu, kiedy wzięłam udział w programie ERASMUS. Po zakończeniu studiów postanowiłam zamieszkać w Lizbonie. Z wykształcenia jestem managerem turystyki i rekreacji, więc mam to szczęście wykorzystywać wykształcenie zawodowe z wykonywaną pracą, która jest moją wielką pasją. Uwielbiam nieustannie odkrywać nowe miejsca, poznawać ciekawych ludzi. W Portugalii zachwycam się pięknymi plażami (zimnym oceanem niekoniecznie) oraz wzbogacam swoją wiedzę o kraju. Zapraszam, jeśli chcesz bym poprowadziła Cię szlakiem mojej portugalskiej przygody. Gwarantuję profesjonalną obsługę z dużą dawką dobrego humoru podczas której spotkanie z Portugalią będzie niezapomnianą przygodą.